Základní škola a Mateřská škola, Pavlice

ve úterý 31. října 2023

v 17:00 hodin

Broučkiádu

Ve úterý 31. října pořádáme tradiční Broučkiádu. Sejdeme se v 17:00  na dvoře ZŠ, kde s dětmi předvedeme krátký program a potom se s rozsvícenými lampičkami a lampionky vydáme na poslední let, než se broučci uloží ke spánku. Na kurtech se trochu protáhneme, aby se broučkům dobře spalo. Potom půjdeme ke školce, kde na terase budou vystavené vydlabané dýně, které se svými dětmi připravíte. Prosíme donést dýně nejpozději do 16:00 hod, abychom vše mohli připravit. Moc předem děkujeme za pomoc při přípravě výstavky dýní. Po skončení Broučkiády nebo druhý den si můžete své dýně zase odnést domů. Broučci potom dostanou sladkou odměnu, aby se jim dobře spalo.

I když je akce pojatá jako ukládání broučků ke spánku, určitě se mohou převléci nejen jako broučci, ale i do kostýmů na Halloween.

Moc se na všechny děti těšíme a přejeme krásný podzimní podvečer.