Rodiče

Informace:

Ve čtvrtek 10. 10. 2019 proběhne ve škole v čase od 14.00 - 14.45  beseda se znojemskou spisovatelkou Petrou Dvořákovou na téma: „Není myš jako myš“ (beseda nad knížkou Flouk a Líla), počítač nás baví, ale ...

Autorka s sebou může přivézt knihy (jedná se i o knihy pro dospělé), které je ale potřeba dopředu objednat a v den besedy dát dětem peníze. Knihy jsou nabízeny oproti knihkupectvím za zvýhodněnou cenu:

Pozor!!! Zaznamenali jsme výskyt vší. Prosíme rodiče, aby pečlivě prohlíželi dětem vlásky, děkujeme.

Ve středu 2. října pořádáme Drakiádu. Začátek v 15:00 hod. Děti, které jsou na florbalu nebo v družině mohou jít na kopec s námi a rodiče si je tam mohou převzít.

15. října bude v MŠ vánoční focení. Prosíme rodiče, aby se domluvili na focení v MŠ.

Informace:

Připomínáme poplatky ve škole: družina 200,-, divadlo 300,- a přihlášky do kroužků a klubů vybíráme do pátku 20. září.

Nabídka jezdeckého kroužku: kroužek bude probíhat každé úterý od 15h. do 17h ve Sportovní stáji Pavlický dvůr - stáj Jiřího Maxery. Bude pod vedením licencovaného lektora jezdectví (Jana Plundráková tel.775197516). Poplatek měsíčně je 500,-Kč za dítě.

Stránky

Rodiče | ZŠ Pavlice