Základní škola a Mateřská škola

Rodiče

Od 11. března je pro žáky uzavřena základní škola, školní družina a jídelna.

Ve středu 11. března v 15:30 je svolána mimořádná schůzka rodičů v budově ZŠ, kde budou předány informace o vzdělávání žáků.

Ve středu 12. února nebude florbal.

V pondělí 24. února (hned po prázdninách) máme divadlo.

Ples: ve čtvrtek 13. února pořádáme pro děti ples. Vyučování končí po čtvrté vyučovací hodině. Jdeme na oběd, po návratu se děti převlečou do plesového (slavnostního) oblečení. Konec plesu v 16:45 hod, odchod domů 17:00 hod.

Ve středu 22. 1. se budou v době od 15:00 do 17:00 hodin konat konzultační hodiny.

Prosíme rodiče o pravidelnou kontrolu psacích a výtvarných potřeb žáků. Žáci často nemají tužky na rýsování, ořezané pastelky, tempery, štětce, lepidlo, nůžky…. Na trojúhelnících téměř nejde vidět ryska, někteří pravítka nemají vůbec. Žáci 3. – 5. ročníku musí mít jedno pravítko 30 cm a trojúhelník s ryskou, který není polámaný a poškrábaný, funkční kružítko. Děkujeme

Vážení rodiče,

Zítra jedeme na florbalový turnaj na Šumnou. Nominovaní žáci jsou Martin a Ondra Č., Matěj Z, Kryštof a Prokop D., Viktor G., Lukáš S., Kája Ď., Vojtěch P., Jirka O. Ostatní hráči zůstávají v družině nebo odcházejí domů. Vrátíme se v době družiny do školy (žáci odchází domů nebo čekají, až si je vyzvednete). Dopravu zajišťují: paní Rybárová, Kučerová, pan Otáhal.

Stránky