Rodiče

Vážení rodiče,

Zítra jedeme na florbalový turnaj na Šumnou. Nominovaní žáci jsou Martin a Ondra Č., Matěj Z, Kryštof a Prokop D., Viktor G., Lukáš S., Kája Ď., Vojtěch P., Jirka O. Ostatní hráči zůstávají v družině nebo odcházejí domů. Vrátíme se v době družiny do školy (žáci odchází domů nebo čekají, až si je vyzvednete). Dopravu zajišťují: paní Rybárová, Kučerová, pan Otáhal.

Informace:

ve čtvrtek 7. listopadu pořádáme tradiční broučkiádu. Začátek v 17:00 hodin na dvoře základní školy. Dýně prosím doneste do MŠ do 16:00.

V pátek půjdeme vítat Martina na bílém koni. Doporučujeme vhodné oblečení, obuv (možná bude bláto).

V pondělí 11. listopadu jedeme na první divadelní předplatné. Konec vyučování po 4. vyučovací hodině, odjezd autobusem (kdo nejede, odchází domů, družina není). Návrat asi v 15:30 k OÚ.

Ve čtvrtek 7. listopadu pořádáme tradiční broučkiádu. Začátek v 17:00 hodin na dvoře základní školy. Potom společně rozsvítíme lampiony a půjdeme kolem hřbitova do školky, kde budou připravena stanoviště s úkoly, které budou broučci plnit. K pěkné atmosféře večera určitě přispěje, když se všichni za broučky převlečeme.

V pátek 25. 10. máme první projektový den „Cestujeme po Evropě“. Žáci jsou rozděleni do skupin. Mají vedoucího, který organizuje činnosti:

1. příprava powerpointové prezentace + doprovodné aktivity při její prezentaci (hodnotit se bude kreativita a schopnost zaujmout posluchače).

2. vytvoření plakátu – žáci ho budou tvořit ve škole, ale materiál musí mít připravený a promyšlený.

Stránky

Rodiče | ZŠ Pavlice