Rodiče

Informace:

V pondělí 5. 10. bude v MŠ probíhat focení s vánočním pozadím (dárkové sady). Pokud budete mít zájem, zavolejte si do školky 515258346 a domluvte si čas (chceme předejít dlouhému čekání a zmatkům), začátek focení v 15:00 hod.

V pátek nebude vyhlášeno ředitelské volno. Jsme rádi, že můžeme učit a tuto možnost využijeme, až to bude naše škola potřebovat.

Informace:

Prosíme o zaplacení příspěvku na družinu 300,- Kč, do pátku 25. 9.

Žáci 3. – 5. ročníku si donesou do školy „flešku“ na poslechy do JA (pro případ distanční výuky a pro domácí přípravu.

Vážení rodiče,

v úterý 1. září zahajujeme nový školní rok. Začínáme v 8:00 hod, škola bude otevřena od 7:00 hod. V dalších dnech je ranní družina od 6:00. Žáci budou potřebovat školní aktovku (dostanou učebnice a sešity). Nebudou potřebovat pouzdra.. To až další den. Předpokládáme, že někteří rodiče budou děti první den do školy doprovázet. I když to není nařízeno, prosíme rodiče žáků, aby při vstupu do budovy měli roušky.