Rodiče

Výlet 11. 6., sraz ve škole 6:00, odjezd 6:05. V 8:45 návštěva hradu Draxmoor. Odjezd do Šiklova mlýna. Začátek programu 10:00 hod. V areálu je možné využít další atrakce (projížďka na koni, skákací hrady, lukostřelba, zrcadlový labyrint .. platí se zvlášť 1 šiklák = 35 Kč). Odjezd plánujeme na 15:00 hod. Návrat 16:00 - 17:00 hod. k OÚ. Rodiče si mohou zavolat v průběhu dne, upřesníme návrat. Žáci si mohou vzít mobil (škola neručí za ztrátu nebo zničení). Tablety prosím ne.

ve čtvrtek 30. května budeme pořádat Kuličkiádu (druhý pokus). Po obědě půjdeme na velké hřiště a vrátíme se nejpozději v 15:15 (sportovní oblečení ).

V pátek 31. května se nebudeme první hodinu učit, uspořádáme pro děti soutěže a hry = oslava Dětského dne.

11. června jedeme na výlet (Šiklův mlýn a hrad Draxmoor). Vstupné je 225,- + autobus = vybíráme 400,- Kč. Prosíme zaplatit do 5. června.

Informace:

Oprava: nácvik na vystoupení pro seniory, které se bude konat ve čtvrtek 16. května, bude probíhat od čtvrtka 2. května vždy v 7:30. Pro žáky 3. – 5. ročníku v 7:15.

Sběr léčivých bylin – sbíráme hluchavku květ, bez květ, sedmikráska květ bez stopek. Usušené bylinky donesou děti do školy a tam je teprve zvážíme. Nejlepší sběrači dostanou odměnu.

Vybíráme na plavání 400,- do pátku 26. dubna.

Vybíráme na PS JA, sešity, výkresy, barevné papíry (1. – 4. roč.) 350,- Kč do 26. dubna.

V pátek 26. jedeme na první plavání. Změna rozvrhu – bylo předáno žákům 3. – 5. roč., 1. a 2. ročník beze změny.

Informace:

V úterý 16. dubna bude škola otevřená až od 7:00 hod. (paní uč. je na semináři v Praze).

V pondělí je místo HV - jazyk anglický (4. a 5. roč.)

Žákům byly předány k nahlédnutí publikace od nakladatelství Pierot. Do pátku 12. dubna si je mají možnost prohlédnout. Pokud si je budou chtít nechat, zaplatí je, pokud ne, vrátí je v pátek paní učitelce.

1. roč. Hurá na prázdniny (75,-), Obrázkové čtení (75,-)

Stránky

Rodiče | ZŠ Pavlice