Rodiče

Informace ze schůzky rodičů: prosím o pečlivé pročtení

}  Omezení pohybu třetích (cizích) osob – rodiče mají do školy přístup v případě potřeby (konzultace s učiteli)

}  Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit (příp. setrvat ve škole)

Zahájení se koná 1. září v 8:00 v budově ZŠ, kam budou mít přístup pouze rodiče žáků 1. ročníku (jedna osoba na dítě, respirátor a přezůvky nutné). Ostatní rodiče prosíme, aby počkali na školním dvoře. Po skončení zahájení budete mít možnost se zeptat na vše, co budete potřebovat upřesnit. Žáci potřebují přezůvky a aktovku, do které si uloží učebnice a pracovní sešity.

První den vstupují žáci do budovy s rouškou a nechají si ji po dobu zahájení až do výsledku testování (pokud je test negativní).

Informace:

V pondělí 5. 10. bude v MŠ probíhat focení s vánočním pozadím (dárkové sady). Pokud budete mít zájem, zavolejte si do školky 515258346 a domluvte si čas (chceme předejít dlouhému čekání a zmatkům), začátek focení v 15:00 hod.

V pátek nebude vyhlášeno ředitelské volno. Jsme rádi, že můžeme učit a tuto možnost využijeme, až to bude naše škola potřebovat.