Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Domácí příprava

V dnešní literární výchově budeme mluvit a psát o tom, jak nám je dobře tam, kde žijeme. Co jsme viděli na svých cestách po republice, jaké zajímavé osoby jsme potkali. Budeme psát povídku a básničku, kde bude podmínkou použít název města, hradu, zámku nebo vesnice z České republiky. Žáci 4. a 5. ročníku pošlou své práce na školní mail. Třeťáci donesou práci do školy paní učitelce.

Vymysli nebo najdi v knihách zajímavou hádanku. Snaž se, aby nebyla úplně jednoduchá, ale aby ji ostatní měli šanci uhádnout. V pátek si uděláme v LV hádankovou soutěž.

Stránky


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Domácí příprava | ZŠ Pavlice

Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.