Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Domácí příprava

Na konci měsíce budeme mít první projektový den v projektu "Cestujeme po Evropě". Vyber si některou známou osobnost, která většinu svého života strávila na území našich sousedů a připrav o ní zajímavé povídání. Přines je v pátek napsané. Mluvit ale budeš o této osobnosti zpaměti. Není důležité, kdy se přesně ten člověk narodil (to se hůře pamatuje), ale zaměř se na zajímavosti a co důležitého dokázal.

Položte svoji ruku na bílý kancelářský papír s roztaženými prsty a obkreslete ji. Potom do ní krasopisně napište, čeho byste chtěli v tomto roce dosáhnout. Napište toho co nejvíce. Potom opatrně ruku vybarvujte světlounce zelenou pastelkou, aby byl napsaný text dobře čitelný. Tento úkol bude povinný pro všechny a kdo ho donese už v pondělí a bude vidět, že si dal záležet, dostane dvě míle na cestě na ostrov čtenářů.

Stránky


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Domácí příprava | ZŠ Pavlice

Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.