Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Domácí příprava

Hurá, máme prázdniny. Tvým úkolem je psát deník. Můžeš psát od pátku do středy. Bude hezké, když vytvoříš i pěkné desky a zápisky doplníš ilustrací.

Tento týden pracujeme na přípravách pátečního projektu. Projekt bude probíhat jako soutěž družstev jednotlivých států. Uvidíme, jak umíte spolupracovat ve skupině. Za první místo dostanete tři míle, za druhé dvě míle a za třetí jednu míli v naší cestě na Ostrov čtenářů. Bohužel nejslabší družstvo nedostane nic.

Na konci měsíce budeme mít první projektový den v projektu "Cestujeme po Evropě". Vyber si některou známou osobnost, která většinu svého života strávila na území našich sousedů a připrav o ní zajímavé povídání. Přines je v pátek napsané. Mluvit ale budeš o této osobnosti zpaměti. Není důležité, kdy se přesně ten člověk narodil (to se hůře pamatuje), ale zaměř se na zajímavosti a co důležitého dokázal.

Stránky


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/common.inc:2777) in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Domácí příprava | ZŠ Pavlice

Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /data/www/zspavlice.cz/www.zspavlice.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.